Poznaj nas lepiej

DLACZEGO DEVMOUSE?

Idealny partner do rozwoju Twojej firmy

Devmouse software house to doskonały wybór dla projektów IT każdej wielkości, od  startupów we wczesnych fazach rozwoju po duże przedsiębiorstwa potrzebujące kompleksowego wsparcia we wszystkich etapach projektowania i wdrażania aplikacji.

Devmouse to zespół doświadczonych programistów specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych w swojej klasie rozwiązań programistycznych, począwszy od rozwoju i wsparcia e-commerce za pomocą Adobe Commerce (Magento), a skończywszy na tworzeniu wydajnych i nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych.

Dzięki naszemu wsparciu i unikalnemu podejściu do projektu, możesz mieć pewność, że Twój projekt zakończy się sukcesem.

SOFTWARE HOUSE DLA CIEBIE

Budujące
kompetencje


Wierzymy, że to kompetencje zespołu i indywidualne podejście do każdego z projektów gwarantuje sukces. Nasze 12 letnie doświadczenie w pracy nad projektami IT powoduje, że szybko identyfikujemy kluczowe potrzeby i możliwe rozwiązania technologiczne. Dzięki temu Ty możesz się szybko skupić na własnej działalności.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów składa się aktualnie z:


  • Analityków biznesowych
  • Programistów front-end i back-end
  • Projektantów UX/UI
  • Testerów oprogramowania
  • Zespół wsparcia klienta
 
JAK PRACUJEMY?

Co sprawia, że 89% projektów oddajemy na czas i w budżecie?

Badanie

Aby dokładnie zrozumieć potrzeby klientów i otoczenie biznesowe, korzystamy ze sprawdzonej strategii badawczej.

Zazwyczaj wymaga to zaangażowania zespołu specjalistów, który dokona przeglądu aktualnego rynku i przedstawi rekomendacje.

Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznać i wstępnie określić kierunek działań w pracach nad projektem.

Planowanie

Skuteczne planowanie jest kluczowe dla sukcesu projektu. Plan pracy oddaje pełną strukturę, nad którą nasi specjaliści będą pracować wraz z doborem technologii i narzędzi.

Plan może obejmować pełną produkcję aplikacji czy systemu lub zakładać utworzenie prostej wersji aplikacji (MVP).

Na tym etapie powstaje też specyfikacja techniczna i biznesowa tworzonego oprogramowania.

Projektowanie

Projektowanie UX/UI to krytyczny krok niezbędny do tworzenia i rozwoju oprogramowania.

Faza ta wpływa bezpośrednio na kształt i odbiór oprogramowania. Projektowanie doświadczeń użytkownika oraz zapewnienie odpowiedniego interfejsu jest decydujące dla sukcesu aplikacji.

Fachowy UX/UI Design prowadzi do poprawy wskaźników utrzymania użytkowników i wyższych poziomów satysfakcji wśród użytkowników produktu.

Programowanie

Projektowanie odbywa się w uprzednio przygotowanym środowisku testowym. Umożliwia ono bezpieczny rozwój a także wgląd w postępy

W zalezności od charakteru projektu stosujemy zwinne metodyki zarządzania projektem. Najcześciej stosowany jest scrum oraz kanban

Metodyczna organizacja pracy jest niezbędna dla zapewnienia ciągłości prac i zachowania terminu oraz budżetu.

 

Dobre oprogramowanie to ciągła ewolucja

Plan. Do. Check. Act. Repeat.

Dla udanego oprogramowania niezbędna jest ewolucja. Iteracja pozwala nam na ciągłe przechodzenie przez proces Planuj - Działaj - Sprawdzaj - Poprawiaj, jednocześnie ucząc się i ulepszając po drodze!

Dlaczego to tak ważne? Bo po każdym cyklu jesteśmy bogatsi o nowe wnioski, wdrożone poprawki i aktualne wskazówki oraz potrzeby użytkowników. W ten sposób mamy gwarancję, że nowe wersje serwisu, aplikacji czy systemu będą coraz lepsze.

Takie podejście sprawdza się zarówno dla zupełnie nowych projektów jak i przy rozwoju obecnych.